Вітаємо Анатолія Демченка!


Сьогодні свій день народження відзначає голова МФОСК "Здоров'я", директор ДЮСШ "Колос" та один із найвидатніших гравців в історії бородянського футболу - Анатолій Демченко.

Шановний Анатолію Петровичу!

Дозвольте привітати вас із днем народження! Бажаємо вам щастя, здоров'я, сімейного затишку і достатку!

До привітань приєднуються Бородянська районна федерація футболу, РДА та вся спортивна громадськість району.


Открыть

Козацькі Забави відбулися у Немішаєвому


З 7 по 9 жовтня у Немішаєвому проходив традиційний щорічний турнір з міні-футболу «Козацькі Забави 2013», котрий цього разу організатори вирішили присвятити 90-річчю Бородянського району. Змагання гостинно прийняв Немішаївський агротехнічний коледж. На стадіоні була чудова погода, зібралося багато вболівальників, а також 8 студентських команд-учасниць.

З нагоди відкриття турніру слова привітання сказали Сергій Олександрович Чалієнко (заступник директора коледжу з виховної та спортивно-масової роботи), Валентин Олександрович Філончук (керівник фізичного виховання коледжу) та Валентин Романович Савчин (отаман Немішаївського куреня МГО "Козацтво Запорозьке").

У підсумку переможцями та призерами турніру стали такі команди:

1 місце - відділення електрифікації та автоматизації с/г ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж"

2 місце - рибогосподарський факультет НУБіП України

3 місце - відділення механізації с/г ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж"

Кращими гравцями визнані:

- нападники: Бобровник Олег, Левківський Володимир

- захисник: Грищенко Олексій

- воротар: Кириленко Максим.

Організатори та учасники турніру вдячні за професійне суддівство арбітрам Валентину Валерійовичу Костенку, Павлу Анатолійовичу Гриценку та Валентину Олександровичу Філончуку.

Особливу подяку за сприяння в організації та проведенні турніру Козаки хочуть висловити Валентину Івановичу Рожку (директор ВП НУБіП України Немішаївського агротехнічного коледжу), Тетяні Володимирівні Костенко (заступник директора з навчальної роботи та організаційних питань), Руслану Петровичу Лоїку (завідуючий відділом з виховної роботи та студентських справ), Тетяні Григорівні Атаманчук (викладач фізичного виховання). Спасибі за підтримку й Бородянській районній федерації футболу і особисто Володимиру Олександровичу Шомі та Ірині Миколаївні Даниленко).

Кубки, медалі, грамоти переможцям, організаторам та учасникам турніру вручили козаки і козачка Немішаївського Куреня – Володимир Василенко, В’ячеслав Манченко і Катерина Лейченко.

Наостанок отаман Немішаївського куреня МГО "Козацтво Запорозьке" Валентин Савчин так підсумував проведене спортивно-патріотичне дійство: «Усе пройшло дуже гарно, усі молодці, хай живе, футбол, спорт, дружба! Слава Богу, що ми Козаки!»

Фоторепортаж – Євгенія Валентинівна Савчина, Микита Ігорович Прийменко, Борис Анатолійович Африканов.


Открыть

Вітаємо Сергія Тремасова!


Бородянська районна федерація футболу, відділ спорту РДА та вся спортивна громадськість району вітають тренера та гравця ФК "Качали" Сергія Тремасова із днем народження!

Бажаємо щастя, здоров'я й достатку!
 

Открыть

Результати матчів 19 туру чемпіонату Бородянщини


.

Увага! Наступний тур пропускають Леоненко Андрій (ФК "Колос") та Герасименко Олександр (ФК "Титан").


Открыть

Вітаємо Віктора Юрченка!


Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає тренер ФК "Рубін" (Пісківка) та райДЮСШ відділу освіти, один із найвидатніших футболістів в історії бородянського футболу, Віктор Аркадійович Юрченко.

У складі бородянського "Машинобудівника" він став володарем Кубка УРСР серед КФК, неодноразовим переможцем обласних змагань. Як футболіст, а потім - і тренер, прилучився до переходу нашого футболу на професіональний рівень.

Віктор Юрченко працював у тренерських штабах В.С.Жиліна та О.О.Томаха, пройшов разом із "Системою-Борекс" шлях від КФК до першої національної професіональної ліги.

Багато уваги Віктор Аркадійович приділяє й дитячо-юнацькому футболу. Чимало його вихованців, у числі яких - і сини Михайло та Дмитро, грали на високому, навіть всеукраїнському, рівні.

ФК "Рубін" (Пісківка), Бородянська районна федерація футболу, районне ДЮСШ відділу освіти та вся спортивна громадськість району зичать ювіляру успіхів в роботі, щастя в особистому житті, достатку та процвітання, удачі у всіх починаннях, спрямованих на благо районного футболу.

Шановний Вікторе Аркадійовичу! Вітаємо вас із 50-річчям і бажаємо удачі особисто вам та усій футбольній династії Юрченків!

А для наших читачів публікуємо статтю, котра свого часу публікувалася в районній пресі і розповідає про одну із граней футбольних виступів нашого ювіляра.


Открыть

Вітаємо Валентина Савчина!


Бородянська районна федерація футболу, райДЮСШ відділу освіти та уся спортивна громадськість району щиро вітають з днем народження організатора, керівника й духовного натхненника ФК "Немішаївські Козаки" Валентина Савчина.

Шановний Валентине!

Бажаємо вам козацького духу, міцного здоров'я, задоволення від справ та відпочинку, сімейного затишку та підтримки у вашій нелегкій, але надзвичайно корисній праці на благо козацтва й футболу!:-)


Открыть

Виходять на арену силачі


29 вересня відбулись спортивні змагання на кубок району з пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь команди спортсменів немішаївського спортивного центру «Еліт фітнес», пісківського спортивного центру  пауерліфтингу , бородянського ДЮСШ «Здоров’я».

Перше місце виборола команда ДЮСШ «Здоров’я»,  в активі яких одне перше та два других місця. Друге місце посіли спортсмени з пісківського спортивного центру – одне перше місце та два третіх. Третє місце – у команди немішаївського спортивного центру «Еліт фітнес» - одне перше та одне третє місце.

Абсолютним переможцем змагань став представник команди пісківського спортивного центру Олександр Колесник. Тренують спортсменів тренери: майстер спорту міжнародного класу Володимир Беттяр та його батько – майстер спорту Віктор Станіславович Беттяр.

Анатолій Демченко,
директор ДЮСШ «Здоров’я»


Открыть

Вітаємо Ірину Даниленко


Бородянська районна федерація футболу, райДЮСШ відділу освіти та вся спортивна громадськість району щиро вітають із днем народження Ірину Даниленко!

Шановна Іра!

Нехай здоров'я і достаток супроводжують тебе в житті, а добробут і удача не відвертаються ніколи! Вітаємо з днем народження й бажаємо всього найкращого!


Открыть

Вітаємо Ігоря Луцкова!


Сьогодні свій день народження відзначає президент ФК "Рубін" (Пісківка), меценат футболу Ігор Луцков.

Уродженець Пісківки робить усе, щоб зробити свій рідний край спортивним і здоровим, канадський меценат українського походження розвиває інфраструктуру рідного містечка й утримує багатогалузевий спортивний клуб, котрий уже набув авторитету й перемогами своїм представників, і вдало проведеними турнірами.

З нагоди дня народження вихованці, тренерський штаб й особисто О.О.Єжаков, працівники клубу і почесний президент ФК "Рубін" Л.В.Лавриненко шлють вітання Ігорю Миколайовичу й бажають йому здоров'я, наснаги, успіху й багато-багато щастя.

Приєднуються до привітань і Бородянська районна федерація футболу, райДЮСШ відділу освіти й уся спортивна громадськість Бородянщини.

Користуючись нагодою, хочеться висловити меценату щиру подяку за його безкорисливу любов до спорту й рідного краю.

З роси й води вам, Ігорю Миколайовичу!


Открыть

Результати матчів 18 туру чемпіонату Бородянщини


.


Открыть

Фоторепортаж із матчу ФК "Здвижівка" - ФК "Арсенал" (Бородянка)


У черговому турі чемпіонату району зустрічались ФК ЗДВИЖІВКА та ФК АРСЕНАЛ ( Бородянка). Матч пройшов у бескомпромісній і рівній боротьбі , але фортуна посміхнулась гостям і вони під завісу матчу вирвали перемогу завдяки індивідуальній майстерності ВЛАДИСЛАВА КОВАЛЬОВА, молодого таланту який ще цього року виводив команду Бородянського ДЮСШ із капітанською повязкою ,а зараз все більше і більше заявляє про себе на дорослому рівні.

Матч пройшов би як і усі, якби не присутність на ньому ВАЛЕРІЯ ЗОЛОТУХІНА (керівника ДЮФЛКО). Що він тут робив - це відомо тільки йому, але нам, як команді, яка робить ставку, в основному, на молодь, дуже приємно, що людина яка в футболі Київщини займає одне із ключових місць, відвідує такі матчі.

Окрема подяка представникам ФК ЗДВИЖІВКА за організацію гри та прекрасне поле, яке, незважаючи на дощі, виглядає чудово, та грати на ньому одне задоволення.

З повагою, колектив ФК АРСЕНАЛ (Бородянка).


Открыть

Вітаємо Ігоря Кунця та Георгія Єрка!


Фото chask.net

У ці дні свої дні народження відзначили керівники району. 29 вересня іменини голови Бородянської райради Ігоря Кунця, а 30-го - у голови Бородянської райдержадміністрації Георгія Єрка.

Шановні Ігор Степанович і Георгій Миколайович!

Бородянська районна федерація футболу, райДЮСШ та уся спортивна громадськість нашого краю приєднуються до тих вітань, котрі надходять до вас у ці пам'ятні дні. Зичимо вам хорошого здоров'я, міцного духу та вдалої праці на благо нашої батьківщини!


Открыть

Результати матчів 17 туру чемпіонату Бородянщини


.


Открыть

Увага! Оголошення БРФФ


27 вересня 2013 року о 18.00 в приміщенні відділу освіти відбудеться спільна нарада представників команд, членів виконкому БРФФ та суддів.

Повістка денна:
1) Про випадки травматизму (виконання п.1.2. статті 11 Регламенту Чемпіонату Бородянського району з футболу сезону 2013 року);
2) Про сплату членських внесків;
3) Про приведення заявочної документація до належного стану;
4) Зміни до Регламенту Чемпіонату 2013 року.

Явка всіх представників команд, членів виконкому та суддів обов'язкова. У випадку неявки всіх вищезазначених представниіків Чемпіонат Бородянського району з футболу призупиняється.


Открыть

Бородянський футбол :: vk.com/borfoot


.


Открыть

"Рубін" - володар Кубка Бородянщини!


Сьогодні пісківська команда у фінальному матчі перемогла ФК "Бородянка" - 5:1. Кубок з рук голови Бородянської РДА Георгія Єрка та голови Бородянської райради Ігоря Кунця отримав капітан переможців Олег Чморик. Найкращим гравцем фіналу авторитетне жюрі визнало Павла Навального.

Традиційно для Бородянщини фінал кубка району - значна подія, історична віха. Ось і цього року в вирішальному матчі зійшлися дві найкращі команди - діючий чемпіон району і діючий володар кубка. Обидві команди були сповнені бажання продемонструвати в фінальному матчі якнайкращу гру.

Однак краще це вийшло у пісківців. Уже в дебюті поєдинку їхній капітан Олег Чморик вивів свою команду вперед, а невдовзі бородянців, котрі і так не могли розраховувати на свого основного воротаря Яценка, підстерегла ще одна проблема - через травму не зміг продовжити молодий Грищенко, котрого довелося замінювати уже на 15 хвилині. У першому таймі суперники обмінялися кількома випадами, однак чим далі - тим разючіше виділялася перевага пісківців. Вони грали швидше, їхні атаки були разючішими, а їхні форварди розпоряджалися своїми моментами значно раціональніше. Один за одним влітали м'ячі у ворота бородянців, а рахунок міг би навіть стати більшим, адже той же Луцков і в штангу влучав, і воротаря обігрував. Лише після п'ятого пропущеного м'яча ФК "Бородянка" зуміла забити "гол престижу". Це Михайло Юрченко, котрий по ходу матчу перелаштувався із оборони ближче до атаки, елегантно закинув м'яч у сітку воріт "Рубіна". Тим не менш, загального тріумфу пісківців це не зіпсувало - 1:5.

По завершенні матчу вітати футболістів вийшла делегація почесних гостей фіналу - голова Бородянської РДА Георгій Єрко, голова райради Ігор Кунець, бородянський селищний голова Віктор Трухан, почесний президент ФК "Рубін" Леонід Лавриненко, голова районного центру зайнятості Іван Куделя. До речі, керівники району мали перед церемонією нагородження й особливу місію - вони вручили голові районної федерації футболу Володимиру Шомі подяку РДА та райради з нагоди 90-річчя Бородянського району.

А далі розпочалася урочиста церемонія нагородження переможців та фіналістів. Гравцям дісталися медалі, командам - грамоти та кубки. А найкращим гравцем фінального матчу жюрі визнало досвідченого Павла Навального із "Рубіну".

Протокол.

ФК "Бородянка" - "Рубін" (Пісківка) - 1:5 (0:1)

22.09.2013. 16:00. Бородянка. Головна арена СФК "Борекс". 14 градусів. Оцінка поля - 4. 300 глядачів.

Судді: П.Саханда, В.Зелінський, Ю.Бондарчук.

Бородянка: Погурський, М.Юрченко, Євдокименко, Романьков (Науменко, 30), Микитенко, Шома-к, Грама (Литвиненко, 70), Саган, Грищенко (Єрко, 15), Легоцький, Пісковець. Тренер: Дмитро Науменко.

Пісківка: Марченко (Киричок, 90), Домбровський, Вол.Червонюк (Вас.Червонюк, 80), Панченко (Жабін, 85), Швидкий, Фурсенко, Мажуга (Ніколенко, 67), Чморик-к, Д.Юрченко (Єньков, 80; Жабін, 85), Луцков (Малюк, 90), Навальний. Тренер: Віктор Юрченко.

Голи: М.Юрченко (88) - Чморик (7), Швидкий (51), Володін (60), Вол.Червонюк (78), Вас.Червонюк (85).

 
 
Без+имени-1.jpg

Открыть

Юна зміна «Рубіна»


Добру традицію започаткував популярний футбольний клуб «Рубін». Він першим на Київщині провів урочисту церемонію посвячення в рубінівці вихованців клубної школи.

Юна зміна «Рубіна» Близько п`ятдесяти юнаків зібралися на стадіоні «Рубін» у Пісківці — зацікавлені та щасливі, в охайному клубному екіпіруванні, вони вишикувалися навпроти центральної трибуни під керівництвом своїх наставників Анатолія Головіна та Максима Цапука. А безпосередньо на глядацьких місцях — батьки, радісні та схвильовані, як і їхні діти.
Привітати юних пісківських футболістів з особливим днем у їхньому житті прийшли люди з особливою футбольною біографією. Благочинний Бородянського благочиння отець Віктор (Талько) юнаком був класним гравцем «Рубіна» і записаний в історії клубу як автор найпершого «міжнародного» голу пісківської команди (3:2 над збірною іноземних студентів восени 1976 року). Почесний президент «Рубіна» Леонід Лавриненко — фундатор клубу й творець однойменного стадіону. А Валерій Самохін, іменитий воротар легендарного київського «Динамо» зразка сімдесятих років минулого століття, — майстер спорту міжнародного класу, переможець і призер офіційних єврозмагань найвищого рангу.
Разом з легендами вітчизняного футболу були й заступник голови Пісківської селищної ради Сергій Півень, головний наставник «Рубіна» заслужений тренер України Олександр Єжаков, найкращий пісківський футболіст 70-80-х років Дмитро Мойсеєнко. Вів урочистості заслужений журналіст України, заступник голови Київської обласної федерації футболу Валерій Валерко.
— Зростайте фізично сильними та духовно розвиненими, не забувайте свій рідний край і прославляйте його турнірними перемогами, — побажав отець Віктор.
Ігор Луцков, уродженець і вихованець Пісківки, мешкає за океаном, але серцем і душею — з нами, — наголосив Леонід Лавриненко. — Він робить все, аби ви зростали гідними громадянами України, тож не підведіть його!
— Не кожному з вас випаде стати великим футболістом, але кожний має бути справжньою людиною — гідною святої української землі, рідного краю, батьків і вчителів, — закликав Валерій Самохін, і додав: «Успіхи в спорті неможливі без цілеспрямованої та важкої праці. Працюйте — і це окупиться сторицею»…
Юні рубінівці отримали Посвячувальні грамоти, спеціально підготовлені до церемонії, і пройнялися багатою історією клубу. «Наші діти продовжать славні традиції «Рубіна», — запевнив од імені батьків Володимир Хомутовський.
А свято для дітлахів, організоване з ініціативи президента клубу, відомого мецената вітчизняного спорту Ігоря Луцкова, продовжилося за великим «солодким» столом…

Інформ-служба КОФФ Фоторепортаж Геннадія ВІЛЬГОЦЬКОГО


Открыть

Результати матчів 16 туру чемпіонату Бородянщини


.


Открыть

Сьогодні - День фізичної культури і спорту


З приводу цього свята дозвольте привітати усю спортивну громадськість Бородящини!

День фізичної культури і спорту - це свято людського духу, почуття братерства і змагальності, спортивного азарту й прагнення самовдосконалення. Це день, котрий нам нагадує, що людина - це звучить гордо.

Шановні працівники фізкультурної і спортивної сфери!

Від імені відділу спорту, Бородянської райДЮСШ та районної федерації футболу прийміть найщиріші привітання із нашим професіональним святом! Бажаємо вам успіхів у змаганнях та повсякденному житті, міцного здоров'я і сімейного достатку, нехай не буде для вас недосяжних висот!


Открыть

Результати матчів 15 туру чемпіонату Бородянщини


.


Открыть

Увага! Оголошення БРФФ


Команди, які не сплатили заявочний внесок, до участі у 16 турі чемпіонату району не допускаються


Открыть | Комментариев 2

Вітаємо Олександра Лехно!


Сьогодні свій день народження відзначає директор СФК "Борекс", член виконкому БРФФ Олександр Васильович Лехно.

З цієї нагоди уся спортивна громадськість району, керівництво спорту шлють іменинникові вітання та бажають йому всіляких гараздів!


Открыть

Анонс 15 туру чемпіонату Бородянщини


.


Открыть

«КУБОК КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ – 2013»


«Там, де честь дорожча за життя,
Слава козацька буде між нами…»

Тарас Черненко

Відгриміли поєдинки традиційного юніорського турніру з вільної боротьби «Кубок козацької слави», присвячені пам’яті Здвижівського сільського голови та голови Київської обласної федерації вільної боротьби Тараса Черненка. Цього року у них взяло участь 18 команд, які представляли різні міста України. На турнірі була присутньою легендарна українська борчиня чемпіон Олімпійських ігор в Афінах, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні, 4 – разова чемпіонка світу, 3 – разова чемпіонка Європи , Заслужений майстер спорту з вільної боротьби Ірина Мерлені. На відкритті змагань виступили представники районної влади. Голова Бородянської РДА Георгій Миколайович Єрко у зверненні до спортсменів побажав їм здоров’я, міцної витримки, наснаги на шляху до своїх спортивних висот. Тренери, борці та судді вшанували пам'ять Тараса Черненка - до могили було покладено квіти.

Після напружених поєдинків визначилися чемпіони та призери змагань. Потрібно відмітити закономірний успіх здвижівських спортсменів-борців, які перемогли у п’ятьох з семи вагових категоріях, крім того мають ще чотири срібних та дві бронзові нагороди.

Чемпіонами та призерами турніру стали:

Вагова категорія до 32 кілограмів
1 місце – Владислав Остапенко (с.Здвижівка Київська обл. )
2 місце – Волочій Владислав (м.Тлумач Івано – Франківська обл.)
3 місце - Андрій Ткач (м.Збараж Тернопільська обл.) 3 місце – Гринківський Олександр (с.Пісківка Бородянського р-ну)

Вагова категорія до 38 кілограмів
1 місце – Гаджиєв Фарід (м. Київ)
2 місце – Менько Денис (с.Здвижівка Київська обл.)
3 місце – Козир Олексій (с.Здвижівка Київська обл.)

Вагова категорія до 50 кілограмів
1 місце – Остапенко Олександр (с.Здвижівка Київська обл.)
2 місце – Андрусенко Владислав (м. Мелітополь)
3 місце – Чабан Микола (с.Здвижівка Київська обл. )

Вагова категорія до 55 кілограмів
1 місце – Акілов Жахонгір (с.Здвижівка Київська обл.)
2 місце – Нікодим Олег (м. Кам’янка Одеська обл.)
3 місце – Константинов Дмитро (м. Одеса)
3 місце – Алавацький Іван (м. Кам’янка Одеська обл.)

Вагова категорія до 60 кілограмів
1 місце – Нечипорук Володимир (с.Здвижівка Київська обл.)
2 місце – Акілов Мухаммаджан (с.Здвижівка Київська обл.)
3 місце – Мурадьян Єгор (м. Запоріжжя)
3 місце – Тигранян Вадим (м. Київ)

Вагова категорія до 66 кілограмів
1 місце – Василіогло Максим (с.Здвижівка Київська обл.)
2 місце – Коржан Максим (с.Здвижівка Київська обл.)
3 місце – Хмарський Артем (м. Харків – м. Новоград - Волинський)
3 місце – Брегеда Олексій (м. Токмак – м. Донецьк)

Вагова категорія до 74 кілограмів
1 місце – Щербак Олексій (м. Чернігів)
2 місце – Філоненко Юрій (с.Здвижівка Київська обл.)
3 місце – Пономаренко Сергій (м. Одеса)
3 місце – Мартинюк Денис (м. Запоріжжя – м. Бровари)

Наріжний фундамент перемог здвижівських борців був закладений саме Тарасом Черненком, який мріяв про чемпіона Олімпіади з села Здвижівка. Вихованці здвижівської школи вільної боротьби впевнено йдуть до своїх спортивних вершин. Так протягом 2010-2013 років майстри спорту України Дмитро Скринник, Жахонгір Акілов, Володимир Ничипорук, Олександр Остапенко, Максим Коржан представляли нашу державу на чемпіонатах Європи та Світу серед юнаків та юніорів. Наприкінці липня в м.Бар (р-ка Чорногорія) вихованець СК «Здвижівка» Максим Коржан завоював бронзову медаль чемпіонату Європи з вільної боротьби серед кадетів.

Керівництво СК «Здвижівка» висловлює подяку людям, які допомагали в організації змагань, а саме:
Голові Бородянської РДА – Георгію Миколайовичу Єрку
Директору ПСП «Колос» – Бату Муртазовичу Батову
Директору Бородянського ХПП – Петру Івановичу Тимощенку
Президенту клубу Пісківка спортивний центр – Ігорю Миколайовичу Луцкову
Начальнику відділу освіти Бородянської РДА – Валентині Іванівні Кухар
Директору кафе – бару «ЗдвижОК» – Євгену Володимировичу Пограничному
Директору Бородянської ДЮСШ – Володимиру Олександровичу Шомі


Открыть | Комментариев 1

Увага! Важливо!


15 тур чемпіонату Бородянщини переноситься з 01 вересня на 08 вересня. 


ОткрытьГоловні події

Про нас

Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, БРФФБородянська районна федерація футболу заснована та зареєстрована 2008 року.

Вона є частиною структури українського футболу, належачи до Київської обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Щороку федерацією проводиться низка турнірів для дорослих, ветеранських та юнацьких команд різних вікових категорій.

Постійні турніри - зимовий та регулярний чемпіонат та кубок району, суперкубок району.

Проводяться турніри-меморіали Віктора Жиліна, Валерія Патоки, Миколи Клокуна, Анатолія Остринського.

Про керівництво БРФФ читайте тут.


Де ми?

Герб Бородянського району, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спортПрапор Бородянського району, Флаг Бородянского района, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, BorodiankaБородянський район знаходиться на Київщині.

Карта району:

Бородянщина на карті Київської області:

Київщина на карті України:


Навігація по темах

- підсумки сезону:
--- 2008.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- зимовий чемпіонат району.

--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013. P.S.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.

- фінал кубка району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.
--- 2016.

- матч за суперкубок району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

- турнір пам'яті футбольної династії Гончаренків
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Віктора Жиліна
--- 2010.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2015.
- меморіал Миколи Клокуна
--- 2010.
--- 2011.

- меморіал Анатолія Остринського
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

- турнір пам'яті Валерія Патоки
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

- турнір пам'яті Михайла Вдовенка
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Тараса Черненка
--- 2011
--- 2012
--- 2013
--- 2014

--- 2015

--- 2016

- Кубок регіональних чемпіонів Київщини імені Петра Безносенка
--- 2009.

- меморіал Олександра Щанова
--- 2010.

- Спортсмен року на Бородянщині
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.


Корисні завантаження

Завантажити календар другого кола чемпіонату Бородянського району 2014 року можна тут


Мои фотоальбомы

Про Бородянку - у всеукраїнській пресі

Статті у рамках проекту Football.ua "Своя рубашка":
>> Про Віктора Жиліна ч.1, ч.2
>> Про Віктора Побігаєва

Ювілейне інтерв'ю із Іваном Іваненком:
>> На сайті sport.ua

Розмова з Леонідом Лавриненком про футбольні поля:

>> На сайті sport.ua

Інтерв'ю із Михайлом Юрченком:
>> На офіційному сайті "Нафтовика"
>> На сайті фанів "Нафтовика"

Стаття про Патрика Агбо
>> Афробородянець

Про турнір пам'яті Віктора Жиліна:
>> На сайті sport.ua
>> На сайті газети "Український футбол"

В'єтнамська кар'єра Олександра Сидоренка
>> У журналі "Футбол Style", стор.70-71

Стаття про екс-гравця "Системи-Борекс" Андрія Мальчевського - чемпіона Індії та Бангладеш
>> У журналі "Футбол Style", стор.110-114


Наше відео

Бородянський футбол - на радіо

Послухати радіозвіт про сезон у районному футболі на "Голосі Бородянщини" можна, натиснувши тут (плеєр відкриється у новому вікні)


Про політику авторського права

Усі присутні на даному інтернет-ресурсі фото- та текст-матеріали створені для ознайомлення і можуть бути відтворені у будь-якій формі тільки після дозволу автора.

Якщо вам потрібні ці фото у кращій якості, або ви хочете використати наш матеріал для своїх ресурсів, звертайтеся, будь-ласка, сюди.


Содержание страницы

Як повідомити нам про вашу подію?

Якщо ви маєте новини, фото чи анонси цікавих спортивних чи культурних подій, ви можете повідомити нас, написавши повідомлення сюди.

Блог про бородянський футбол робиться комітетом з питань зв'язків із громадськістю районної федерації футболу, тому ми маємо можливість інформувати про ваші події читачів не лише нашого блогу, а й  Футбольної Бородянщини, районних газет, обласних Київської правди та Спортивної Київщини, всеукраїнського Українського футболу та інших видань.

Якщо маєте фото або програми з історії бородянського футболу - також пишіть сюди.


Зверніть увагу:

Борекс, купити екскаватори та техніку, Бородянка

Відеостудія КАтаН


Друзі та партнери

Наша кнопка:

Федерація футболу України:

Асоціація аматорського футболу України:

ААФУ

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів:

Футбольний портал Малинщини

Форум Бородянки
Форум Бородянки

Футбольна Київщина
irpinfc.jpg

Футбольна Броварщина

Рідна Пісківка

ФК Звягель750

ФК Звягель750

Молодь Бородянщини

Корпоративна ліга Києва

Відеостудія КАтаН

Шановні друзі з інших

футбольних сайтів!

Ми готові розмістити вашу кнопку

у себе, з цього приводу звертайтеся сюди.


Вам, колекціонери-футболофіли!

До вашої уваги пропонуються програми з матчів "Борисфена", "Системи-Борекс" та інших професійних клубів Борисполя, Бородянки, області, а також унікальна книжкова серія Валерія Валерка - "Національний футбольний літопис", у якій уже вийшло декілька книг!

Написавши сюди і вказавши вашу зворотню адресу електронної пошти, ви дізнаєтеся, як придбати ці та інші цікаві футбольні видання. 

Також приймаються замовлення на виготовлення програмок, календарів-довідників, буклетів, брошур. 
Написавши сюди, не забувайте вказати ваші зворотні координати. Заявки без них не будуть розглядатися. 


Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Blog Live

Як отримувати найсвіжіші новини про бородянський футбол?

Для цього є кілька простих способів:

1. Підпишіться на інформування про появу нових статей на цьому блогу - і ви отримуватимете повідомлення на свою електронну скриньку про кожну нову подію (для цього достатньо ввести свій e-mail в блок нижче).

2. Зареєструйтеся на hiblogger.net та додайте наш блог в друзі.

3. Періодично заглядуйте на наш блог, додавайте його в закладки.Написати

Гості
ОБОЗ.ua