"Рубін" стартував на Меморіалі Щанова з нічиєї


Сьогодні стартував турнір пам'яті Олександра Щанова. Представник Бородянщини, пісківський "Рубін", почав з нічиєї. З рахунком 0:0 зіграли пісківці з командою "Атлет" (Київ) - представником групи лідерів чемпіонату міста Києва. Слід відзначити, що на останніх хвилинах наші земляки забили м'яч, який міг стати переможним, однак арбітр не зафіксував взяття воріт.

Тим часом кілька гравців "Рубіну" на перегляді у першоліговому "Арсеналі". Сьогодні в матчі білоцерківців з "Путрівкою" зіграв Михайло Юрченко (на знімку - в червоному), також наставник професіонального клубу переглядає Микиту Осташевського і Анатолія Фурсенка.


Открыть

Зверніть увагу: змінився час початку матчів 5 туру в Бородянці


Відбулися дві зміни в календарі 5 ігрового дня зимової першості району. 

В календарі, який ми викладали тут, матч ФК Бородянка - Силовик почнеться не о 14:00, а о 12:00;

матч ФК Майданівка - ФК Хортиця - не 12:00, а 14:00. 

Ці зміни стосуються бородянського майданчика. Внесіть зміни до ваших робочих записів. 


Открыть

Календар "Рубіна" на Меморіалі Щанова


На турнірі, який стартує 15 лютого, пісківці зіграють в Групі "Б", матчі якої пройдуть на Петропавлівській Борщагівці.


Група-Б.jpg

Открыть

Результати 4 туру зимової першості


Таблиця+4+тур.jpg

Открыть

Результати 3 туру зимової першості


%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F+3+%D1%82%D1%83%D1%80.png

Открыть | Комментариев 1

Фоторепортаж Фк Хортиця з матчу Фк Колос (Нове Залісся) - Фк Хортиця (Немішаєве)


До вашої уваги фоторепортаж Фк Хортиця з матчу Фк Колос (Нове Залісся) - Фк Хортиця (Немішаєве).

Переглянути знімки можна тут.  


Открыть

Результати 2 туру зимової першості


Таблиця+2+тур.jpg
Наступний тур пропускаєШемулянський Володимир (Хортиця)

Открыть | Комментариев 1

Вітаємо Володимира Шому


IMG_3730.jpgСьогодні свій 50-літній ювілей відзначає голова Бородянської районної федерації футболу, член виконкому Київської обласної федерації футболу, володар Кубка УРСР В.О.Шома.

З нагоди пам'ятної дати спортивна громадськість Бородянщини й Київщини щиро вітає Володимира Олександровича, бажає йому невсипущого ентузіазму, натхнення й сил у праці на благо районного футболу, а також щастя й здоров'я, затишку й достатку, добра в родині й розуміння в житті.

З ювілеєм Вас, Володимире Олександровичу!
 

IMG_3765.jpg
IMG_8895.jpgIMG_6388.jpg
IMG_7418.jpg

Открыть

Зверніть увагу!


На нашому сайті оновлені розділи Про БРФФ (у бокових блоках) та Керівництво БРФФ. Ознайомитися з ними можна, натиснувши на відповідні посилання.

* * *
Представників клубів просимо в коментарях до цієї публікації надати дати народження своїх керівників, організаторів та головних тренерів. Це потрібно нам для того, щоб відзначати їх дні народження окремими привітаннями на сайтах.  


Открыть

Життя у спорті: Володимир Шома


IMG_3730.jpg

Про що колись мріяв бабинецький хлопчик Володимир Шома, відомо тільки йому одному. Але вже в ті 60-і роки було видно, як самовіддано він захоплюється футболом, любов до якого юнаку передалася від батька. Першим тренером Володі Шоми був Павло Дмитрович Костецький, а по-серйозному грати він почав за бабинецький «Кристал».
Потім була служба у десантних військах, а коли Володимир демобілізувався із лав Радянської Армії, його забрав до себе у бородянський «Машинобудівник» земляк Анатолій Демченко. З цією командою у Володимира Олександровича пов’язані найкращі спогади: саме тут він став володарем Кубка УРСР серед колективів фізкультури у 1986 році, а також неодноразово ставав чемпіоном і володарем кубка області, встиг він пограти і в чемпіонаті України.
Далі невгамовний спортсмен працював адміністратором команди «Система-Борекс», директором бородянського спорткомплексу, плідно співпрацюючи із заслуженим тренером України В.С.Жиліним.
З 2004 року Володимир Олександрович очолює бородянську ДЮСШ відділу освіти, керуючи великим колективом і розвиваючи не тільки футбол, а й волейбол, вільну боротьбу, інші види спорту.
В.О.Шома – також голова Бородянської районної федерації футболу, член виконкому Київської обласної федерації футболу, неодноразово нагороджений районними і обласними освітянськими грамотами та низкою спортивних відзнак, в тім числі орденом від Футбольної Федерації України. Справу батька продовжує син Олександр – один з найкращих футболістів Бородянщини.
А розповіли ми зараз усе це тому, що 29 січня Володимиру Олександровичу Шомі виповнюється 50 років. Здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, Вам, дорогий ювіляре і ще на довгі довгі роки незгасного ентузіазму, спрямованого на розвиток і благо районного спорту!
Любов ІВАНЧЕНКО. 

Открыть

Календар зимової першості з часом і місцем проведення всіх матчів


До вашої уваги - оновлений файл календаря зимової першості району з міні-футболу 2013 року з розписаними до кінця турами (час і місце проведення).

Завантажити його можна за посиланням нижче:
dl.gifKalendar mini 2013.rar 0.02 Мб


Открыть

Виконком: Олександр Дяченко


123.jpg

 На грудневій звітно-виборчій конференції було переобрано новий склад виконкому БРФФ. Серед тих, хто дебютує в складі органу федерації, - і Олександр Дяченко. Він розповів про себе читачам нашого сайту.

- Как ты попал в бородянский футбол? 
- На самом деле я с детства в бородянском футболе. Все началось с того, что меня товарищ во втором классе привел на тренировку к Юрченко Виктору Аркадиевичу, спустя два года наш 1984 год взял тренировать Слипенко Василий Андреевич, с которым мы и прошли всю школу ДЮСШ. Играли на область, выходили с группы, ездили на финальную часть и в Рокитном заняли третье место. 

В 2002 году поступил в Военный институт при КПИ (ВИТИ НТУУ КПИ) и 8 лет отдал нашим доблестным вооруженным силам Украины. В 2010 году вернулся в Бородянку и весной того года мне предложили играть на район за новый, на то время,  клуб «Виктория». В команду входили тогда выпускники ДЮСШ 1984 года (Абакумов, Буркард, Зинкевич, Миша Турок) с которыми я и начал свое возвращение в бородянский футбол ХХI века. За это хочу сказать отдельное спасибо Виктору Турку, который тогда взялся за создание той команды «Виктория». То, что у нас потом пошли разногласия, в некоторых моментах, и пришлось уйти, я думаю, что нас это только научило, а, сделав правильные выводы, еще и сделало сильней в своих решениях и подходах к тем или иным вопросам. 

- Какое впечатление от соревнований, проводимых под эгидой БРФФ, что хорошего, что плохого? 
- Впечатления и вправду разные. Приятно удивляет количество команд принимающих участие в соревнованиях,  которые проводит БРФФ. Общаясь с людьми, я вижу как они переживают за свои команды и стараются  сделать, что то в своих коллективах, что бы давать местным  хлопцам возможность играть в футбол, развиваться физически и в целом быть спортсменами. Другими словами им нравиться объединять людей в коллективы ради любимой игры, футбол. По поводу вопроса «что плохого?» трудно сказать, наверное отсутствие зрителя на трибунах. Но это только начало. За время существования БРФФ была проделана немалая работа. На территории Бородянского района сейчас проводиться большое количество турниров, это порядка десяти мемориальных соревнований плюс первенство района зимнее и летнее, также турнир «Козацькі забави» и кубок района. Ставилась задача привлечь как можно больше команд участников в этих турнирах и это количество увеличилось в два раза. Сейчас к этому всему нужно прививать качество и выводить Бородянский футбол на новый уровень, чтобы людям было интересно проводить свободное время на стадионах и поддерживать свою команду.

- Что нужно изменить? 
- Учитывая основные задачи и цели БРФФ, прописанные в статуте, большая половина пунктов нацелены на развитие местного футбола и поддержку участников соревнований проводимых под  эгидой БРФФ. Так вот на эти вопросы сейчас нужно больше обращать внимание, поскольку они по важности на одной ступени с организацией. То есть, не довольствоваться тем что есть, а работать, развивать и улучшать то что уже сделано.

- В чем ты видишь возможности улучшение футбола в районе?  
- Для того что бы знать что улучшать, нужно четко понимать, что это должно быть в конечном результате. Каждая работа должна быть максимально эффективной, для этого надо привлекать как можно больше людей в работу. Другими словами, голова БРФФ не должен сам выполнять все обязанности организации, их надо грамотно распределить между членами выконкома. Например, за районные соревнования отвечают члены выконкома,  которые максимально приближенны к районным командам, это представители и главы команд. За мемориальные турниры и областные соревнования другая половина выконкома. А голова в свою очередь занимается комитетами и контролирует работу выконкома. На зимний период нужно отдельно обратить внимания. Мое мнение - лучше зимой проводить мемориальные соревнования,  короткий турнир Жилина  и по лигочемпионовской схеме  турнир династии Гончаренков. Этого на зиму с головой хватит. 

- Твоя команда финишировала невысоко в чемпионате района. В чем причина? Какие задания будите ставить на ближайшие турниры?  
- Начну с того, что в чемпионате стояла задача участия. Турнирных задач перед командой не стояло, хотя после первого круга были шансы зацепиться за что то, но в межсезонье произошли некоторые изменения, которые нам и не дали такой возможности. Зато дали другую возможность, боле активно начать привлекать и работать с молодежью. Так что турнирное положение нас пока не сильно смущает. Основная задача - создать структуру команды, в которой люди на своих местах будут выполнять определенные задачи и в совокупности смогут обеспечить стабильную работу команды. Я думаю, зимний чемпионат нам ответит на вопрос сможем мы ставить турнирные задачи на летний чемпионат или нет. Проект «Арсенал» только взял свое начало и для того что бы не быть кампанией однодневкой нужно четко продумать все фундаментальные позиции и только потом начинать его постепенно раскручивать, а потом ставить задачи на районные турниры и не только. 

- Кто из противников понравился? 
- «Катан» Бабинци. Молодцы, я считаю, что они заслужено взяли третье место и хочу им пожелать не останавливаться на достигнутом. 


Открыть

Вітаємо Петра Саханду!


PO.jpg
Сьогодні свій день народження відзначає радник голови Бородянської РДА, багаторічний керівник районного спорту Петро Саханда.

З цієї нагоди районна федерація, ДЮСШ відділу освіти та весь спортивний актив Бородянщини вітають Петра Олексійовича із цим днем і бажають йому:

З днем народження щиро Вас вітаємо, 
Море радості бажаємо.
Будьте дужі і проворні,
По-козацькому моторні,
З хлібом щедрим на столі,
З добрим словом у душі!

Открыть

Георгія Єрка призначено головою Бородянської райдержадміністрації 

IMG_1075.jpg

Розпорядженням Президента України від 18 січня 2013 року Георгія Миколайовича ЄРКА призначено головою Бородянської районної державної адміністрації.

Бородянська районна федерація футболу, ДЮСШ відділу освіти й уся футбольна громадськість нашого краю щиро вітають Георгія Миколайовича із цією значною подією.

Нагадаємо, Г.М.Єрко був фундатором та президентом ФК "Хутір" (Бородянка) - неодноразового чемпіона та володаря кубка району, а також видним діячем БРФФ.


Открыть

Результати 1 туру зимової першостіОткрыть

"Рубін" завершив виступи на Меморіалі Макарова


Свій останній матч пісківці програли фіналістам Кубка області.

4 тур Групи Б:
ФК Бараші (Житомирська обл.) – Діназ (Вишгород) – 0:5
Голи: Щур, 32, Шевелюк, 43, Данилюк, 53, Тієчко, 81, Рябовол, 85

Рубін (Пісківка) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 0:3
Голи: Мануйленко, 25, 55, Горнокашвілі, 90+3

Перед звітним туром Рубін зберігав непогані шанси на вихід із групи, але в складі фіналіста Кубка області, Чайки, знайшовся досвідчений Мануйленко – володар аматорського Кубка України, колишній гравець друголігових команд, забив пісковцям два голи, а Горнокашвілі встановив кінцевий рахунок. Рубін останній тур пропускає, тому – на друге місце шансів уже нема. В той же час, Діназ, що розгромив Бараші, в заключному турі розіграє путівку з володарцями.

Положення після 4 турів: Чайка – 7 очок, ФК Володарка – 6 очок, Діназ – 5 очок, Рубін – 4 очки, Бараші – 0 очків.  


Открыть

"Рубін" зіграв унічию з "Діназом"


3 тур Групи Б: 
Діназ (Вишгород) – Рубін (Пісківка) – 3:3
Голи: Рябовол, 14 (пен.), Шевелюк, 20, Маковка, 80 – Яцик, 28, М.Юрченко, 44, Антоненко, 58

Наша команда показала досить яскравий футбол і могла виграти, але супернику пощастило, що пісківці не реалізували кілька моментів. На жаль, травми у матчі зазнав наш напівзахисник Юрій Колесник. 

ФК Володарка – ФК Бараші (Житомирська обл.) – 2:0
Голи: Кубай, 70, Тутаров, 72

Положення після 3 турів: ФК Володарка – 6 очок, Чайка – 4 очки, Рубін – 4 очки, Діназ – 2 очки, Бараші – 0 очок. 

Матчі передостаннього, 4 туру Групи Б відбудуться завтра, 21 січня: в Лютежі в 12:00 – Бараші – Діназ; в Петропавловській Борщагівці в 13:30 – Рубін – Чайка.  


Открыть

Помер Володимир Нерода


фото+Нероди+17.01.2013+9-49.jpgПам’яті товариша :.: 15 січня 2013 року перестало битися серце одного з найвидатніших спортсменів Бородянщини минулого століття Володимира Миколайовича Нероди. Володимир Миколайович народився 8 березня 1938 року в селі Микуличах нашого району. У 1952 році закінчив Микулицьку школу і з 1954 по 1957 рік працював слюсарем Київського заводу станків і автоматів, з 1957 по 1960 рік служив у лавах Радянської Армії.

З 1961 по 1963 рік Володимир Нерода працював тренером з легкої атлетики при Бородянській райраді ДСО «Колос». З 1963 по 1968 рік навчався в Українській сільськогосподарській академії, а потім працював агрономом по захисту рослин в Бородянському районному управлінні сільського господарства і заочно навчався у педагогічному інституті на біологічному факультеті. З 1969 року Володимир Миколайович працював учителем фізкультури в Немішаївській середній школі, а з 1971 по 1995 рік – перебував в Мурманській області. З 11 січня 1999 року по 2007 рік В.М.Нерода – вчитель фізкультури Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів. За педагогічну роботу йому присвоєно звання заслужений учитель республіки і нагороджено орденом «Дружби народів».

Володимир Миколайович Нерода був палким прихильником і пропагандистом здорового способу життя. Ще тринадцятирічним підлітком він став чемпіоном області з бігу на 800 та 1500 метрів і протягом майже двох десятиліть вважався найшвидшим серед сільських спортсменів області на цій дистанції. У 60-х роках впродовж шести років Володимир Нерода був членом збірної України з легкої атлетики. Найвищими досягненнями цього спортсмена було перше місце у Всесоюзному турнірі на честь 50-річчя утворення СРСР, друге – на чемпіонаті України з бігу на 1500 м та третє – серед студентської молоді на чемпіонаті СРСР. В 2006 році В.М.Нерода був нагороджений за перемогу в обласному конкурсі «Спорт для всіх турбота спільна».

Все своє життя Володимир Миколайович формував у учнів активну мотивацію щодо дбайливого ставлення до власного здоров’я і сам був у цьому прикладом. Під керівництвом цього ентузіаста щорічно проходили чемпіонати школи з основних видів спорту, легкоатлетичні кроси, родинні свята, які приносили користь і задоволення школярам, виховуючи з них хороших людей і гідних громадян своєї держави.

Пам’ять про В.М.Нероду назавжди залишиться у серцях його колег та вихованців, котрі прагнуть гідно продовжувати справу свого наставника. А.П.Демченко, П.О.Саханда, В.О.Шома, О.В.Кириленко, В.А.Сліпенко, П.Д.Костецький, В.П.Янчук 


Открыть

Оновлений файл календаря зимової першості


Шановні друзі, в календарі сталися зміни. Оновлений файл завантажте за цим посиланням. 


Открыть

"Рубін" стартував на Меморіалі Макарова


Пісківська команда стартувала на найпрестижнішому зимовому турнірі області. Уже зіграно два тури:
1 тур. ФК Бараші (Житомирська область) – Рубін – 1:2
Голи: Ординський, 35 – Антоненко, 76 (пен.), Луцков, 86
2 тур. Рубін - ФК Володарка - 2:3
Голи: Колесник, 53, 55 - Рабченюк, 77, Семеній, 82, 82 (пен.)
Календар групового турніру:
3 тур. Діназ (Вишгород) - Рубін. Лютіж, 20 січня, 12:00.
4 тур. Рубін - Чайка (П-Борщагівка). П-Борщагівка, 21 січня, 13:30.
5 тур - Рубін пропускає.
На перегляді у складі нашої команди - низка гравців.  


Открыть

План-календар на 2013 рік


 На засіданні Виконкому БРФФ було затверджено склад комісій БРФФ та план спортивно-масових заходів на 2013 рік.

План-календар можете завантажити тут.

Інформацію про склад комісій та виконком нового призову ви зможете найближчим часом переглянути у відповідних розділах нашого сайту.  


Открыть

Календар і положення зимової першості


 На недавньому засіданні Виконкому БРФФ було затверджено зміни до Положення та календар ігор зимової першості району з міні-футболу.

Завантажити ці документи можна тут.  


Открыть

Вітаємо Віталія Кубицького!


IMG_7026.jpg

Сьогодні свій день народження відзначає депутат Київської облради, почесний президент ФК "Рубінова Зоря" (Загальці) Віталій Кубицький.

Бородянська районна федерація футболу, ДЮСШ відділу освіти, ФК "Рубінова Зоря" вітають Віталія Степановича із цим знаменним днем.

Шановний Віталію Степановичу! З роси й води вам! 


Открыть

Хокейний турнір


PC306725.JPG
З початку року вже 6 разів збиралися хокеїсти Бабинців, Немішаєвого, Бородянки. І нарешті вирішили - в Бабинцях відбудеться турнір з хокею.
 
19.01.2013. Початок о 10:00.
 
Запрошуються всі бажаючі, організатори подбають про музику, кубок, медалі, грамоти, шашлик, чай, дівчата:-) і т.д. і т.і. 
 
PC306729+(2).jpg
Заявки та довідкова інформація по тел: 096 13-224-13. З повагою,  Андрій Купраш. 
 

Открыть

До уваги арбітрів!


Доступний для завантаження бланк протоколів з міні-футболу.

dl.gifprotocolmatchamini.rar 0.04 Мб


ОткрытьГоловні новини

Про нас

Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, БРФФБородянська районна федерація футболу заснована та зареєстрована 2008 року.

Вона є частиною структури українського футболу, належачи до Київської обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Щороку федерацією проводиться низка турнірів для дорослих, ветеранських та юнацьких команд різних вікових категорій.

Постійні турніри - зимовий та регулярний чемпіонат та кубок району, суперкубок району.

Проводяться турніри-меморіали Віктора Жиліна, Валерія Патоки, Миколи Клокуна, Анатолія Остринського.

Про керівництво БРФФ читайте тут.


Де ми?

Герб Бородянського району, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спортПрапор Бородянського району, Флаг Бородянского района, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, BorodiankaБородянський район знаходиться на Київщині.

Карта району:

Бородянщина на карті Київської області:

Київщина на карті України:


Навігація по темах

- підсумки сезону:
--- 2008.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

--- 2013.
--- 2014.
- зимовий чемпіонат району.

--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013. P.S.
--- 2014.

--- 2015.

- фінал кубка району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

- матч за суперкубок району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

- турнір пам'яті футбольної династії Гончаренків
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
- турнір пам'яті Віктора Жиліна
--- 2010.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2015.
- меморіал Миколи Клокуна
--- 2010.
--- 2011.

- меморіал Анатолія Остринського
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

- турнір пам'яті Валерія Патоки
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

- турнір пам'яті Михайла Вдовенка
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Тараса Черненка
--- 2011
--- 2012
--- 2013
--- 2014

- Кубок регіональних чемпіонів Київщини імені Петра Безносенка
--- 2009.

- меморіал Олександра Щанова
--- 2010.

- Спортсмен року на Бородянщині
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.


Корисні завантаження

Завантажити календар другого кола чемпіонату Бородянського району 2014 року можна тут


Мои фотоальбомы

Про Бородянку - у всеукраїнській пресі

Статті у рамках проекту Football.ua "Своя рубашка":
>> Про Віктора Жиліна ч.1, ч.2
>> Про Віктора Побігаєва

Ювілейне інтерв'ю із Іваном Іваненком:
>> На сайті sport.ua

Розмова з Леонідом Лавриненком про футбольні поля:

>> На сайті sport.ua

Інтерв'ю із Михайлом Юрченком:
>> На офіційному сайті "Нафтовика"
>> На сайті фанів "Нафтовика"

Стаття про Патрика Агбо
>> Афробородянець

Про турнір пам'яті Віктора Жиліна:
>> На сайті sport.ua
>> На сайті газети "Український футбол"

В'єтнамська кар'єра Олександра Сидоренка
>> У журналі "Футбол Style", стор.70-71

Стаття про екс-гравця "Системи-Борекс" Андрія Мальчевського - чемпіона Індії та Бангладеш
>> У журналі "Футбол Style", стор.110-114


Наше відео

Бородянський футбол - на радіо

Послухати радіозвіт про сезон у районному футболі на "Голосі Бородянщини" можна, натиснувши тут (плеєр відкриється у новому вікні)


Про політику авторського права

Усі присутні на даному інтернет-ресурсі фото- та текст-матеріали створені для ознайомлення і можуть бути відтворені у будь-якій формі тільки після дозволу автора.

Якщо вам потрібні ці фото у кращій якості, або ви хочете використати наш матеріал для своїх ресурсів, звертайтеся, будь-ласка, сюди.


Содержание страницы

Як повідомити нам про вашу подію?

Якщо ви маєте новини, фото чи анонси цікавих спортивних чи культурних подій, ви можете повідомити нас, написавши повідомлення сюди.

Блог про бородянський футбол робиться комітетом з питань зв'язків із громадськістю районної федерації футболу, тому ми маємо можливість інформувати про ваші події читачів не лише нашого блогу, а й  Футбольної Бородянщини, районних газет, обласних Київської правди та Спортивної Київщини, всеукраїнського Українського футболу та інших видань.

Якщо маєте фото або програми з історії бородянського футболу - також пишіть сюди.


Зверніть увагу:

Борекс, купити екскаватори та техніку, Бородянка

Відеостудія КАтаН


Друзі та партнери

Наша кнопка:

Федерація футболу України:

Асоціація аматорського футболу України:

ААФУ

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів:

Футбольний портал Малинщини

Форум Бородянки
Форум Бородянки

Футбольна Київщина
irpinfc.jpg

Футбольна Броварщина

Рідна Пісківка

ФК Звягель750

ФК Звягель750

Молодь Бородянщини

Корпоративна ліга Києва

Відеостудія КАтаН

Шановні друзі з інших

футбольних сайтів!

Ми готові розмістити вашу кнопку

у себе, з цього приводу звертайтеся сюди.


Вам, колекціонери-футболофіли!

До вашої уваги пропонуються програми з матчів "Борисфена", "Системи-Борекс" та інших професійних клубів Борисполя, Бородянки, області, а також унікальна книжкова серія Валерія Валерка - "Національний футбольний літопис", у якій уже вийшло декілька книг!

Написавши сюди і вказавши вашу зворотню адресу електронної пошти, ви дізнаєтеся, як придбати ці та інші цікаві футбольні видання. 

Також приймаються замовлення на виготовлення програмок, календарів-довідників, буклетів, брошур. 
Написавши сюди, не забувайте вказати ваші зворотні координати. Заявки без них не будуть розглядатися. 


Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Blog Live

Як отримувати найсвіжіші новини про бородянський футбол?

Для цього є кілька простих способів:

1. Підпишіться на інформування про появу нових статей на цьому блогу - і ви отримуватимете повідомлення на свою електронну скриньку про кожну нову подію (для цього достатньо ввести свій e-mail в блок нижче).

2. Зареєструйтеся на hiblogger.net та додайте наш блог в друзі.

3. Періодично заглядуйте на наш блог, додавайте його в закладки.Написати

Гості
ОБОЗ.ua