Бородянський футбол

"Хутір" - володар Кубка Бородянського району 2010 року!

Яскравою грою і зливою голів запам'ятається глядачам фінальний матч кубка району, в котрому "Хутір" зустрічався із "Катаном". 

Бабинці - дуже особливе селище для бородянського футболу. Саме звідси родом трійця найвидатніших діячів сучасного районного футболу, і всі вони виявилися учасниками фіналу Кубка, щоправда, по різні сторони барикад. Володимир Шома - як голова районної федерації, Віктор Юрченко та Анатолій Демченко - як наставники команд-учасниць.

Почалася зустріч із досить небезпечних атак суперників. Бабинці атакували зусиллями Шоми та Кропивницького, у бородянців запам'ятався удар головою у виконанні Дмитра Юрченка, після якого м'яч влучив у поперечину. Але святкували успіх першими саме чорно-сині: Анатолій Шома отримав передачу з глибини, увірвався до штрафної й спокійно лівою надіслав м'яча у ворота. 

Атаки бородянців після цього не припинилися, й два удари Шоми здалеку були близькими до успіху, а після виконання штрафного Легоцьким м'яч знову струснув каркасом воріт. Здавалося - пішла хвиля нефарту, але ще до завершення першого тайму Олександр Шома досягнув успіху, головою зрівнявши рахунок. На перерву команди пішли за нічийного рахунку, й обидва голи забили Шоми. "Настав час Юрченків", - заговорили на трибунах, і не помилилися. У бородянців було двоє Юрченків - наставник Віктор Аркадійович та його син Діма, в гостей - Віктор та Михайло Юрченки вийшли на поле з лави запасних. 

Уже на початку другої половини Тарас Домбровський зряче виконав гостру передачу з правого флангу, хтось із "хуторян" дотепно пропустив м'яча, і Дмитро Юрченко сильним і точним ударом забив другий для бородянців гол. Далі Віктор Юрченко вдався до серії замін, і "Хутір" не лише не спинився, а й розірвав суперника. Іван Цапук та Віталій Пісковець, щойно вийшовши на поле, створили третій гол. Юний футболіст віддав передачу, а найкращий легкоатлет району, котрий ще заліковує травму, забив красивий м'яч - до речі, він забиває уже два фінали поспіль. 

Далі Дмитро Юрченко зробив дубль, елегантно перекинувши голкіпера, а завершив розгром юний Ваня Цапук, котрий разом із Анатолієм Фурсенком є надією нашого футболу.

Під оплески численних вболівальників, а були на стадіоні не лише бородянці, а й чимала бабинецька компанія із красивими клубними прапорами, відбулася церемонія нагородження. Грамоти, медалі, кубок командам вручали голова Бородянської РДА Ігор Кунець, член виконкому ФФУ Віталій Пилипенко, перший заступник голови БРДА Сергій Юхимук, голова Бородянської селищної ради Володимир Загородній, голова районної федерації Володимир Шома та начальник відділу з питань фізкультури та спорту Петро Саханда. 

Окремими грамотами відзначені керівники команд, а голова РДА Ігор Кунець оголосив, що арбітрам за їхню роботу буде надано грошову премію. Вітала футбольна громадськість і генерального директора СФК "Борекс" О.В.Лехна, котрий цього дня відзначав день народження, але зробив усе, щоб спорткомплекс належно прийняв найкращі команди району. 

Оплески "Хутору" - команда, основа якої паралельно захищає честь району у вищій лізі чемпіонату області, на наступний день після відповідального матчу в Переяславі знайшла в собі сили гідно зіграти в фіналі Кубка району. Оплески "Катану" - граючи проти грандів районного футболу, бабинчани вели в рахунку й продемонстрували волю до перемоги й гідну фіналу гру. 

Переглянути фото з фіналу можна тут

Протокол.

"Хутір" (Бородянка) - "Катан" (Бабинці) - 5:1 (1:1)

Судді: Ігор Шатохін, Павло Гриценко, Ігор Шилофост, Роман Буряк (4й).

Бородянка (форма блакитна): Олександр Яценко, Тарас Домбровський, Олександр Шома, Євген Євдокименко, Максим Цапук (Віталій Пісковець, Анатолій Фурсенко), Дмитро Юрченко (Олександр Дегтерьов), Юрій Бондарчук (Геннадій Фурт), Сергій Романьков, Андрій Зверєв (Роман Єрко), Андрій Легоцький (Іван Цапук), Олег Олежко (Валерій Боярський). Президент: Георгій Єрко. Головний тренер: Віктор Юрченко.

Бабинці (форма синьо-чорна): Олексій Самусенко, Євген Верета (Михайло Юрченко), Олег Голубенко, Олег Яремич, Віталій Кордіяка, Анатолій Шома (Олександр Петров), Віктор Марцоха, Роман Костюченко (Віктор Юрченко), Богдан Рожнятовський, Анатолій Потайчук (Дмитро Костецький), Олександр Кропивницький (Євген Кубицький). Директор: Андрій Купраш. Тренер-консультант: Анатолій Демченко. 

Голи: 0:1 - А.Шома, 1:1 - О.Шома, 2:1, 4:1 - Д.Юрченко, 3:1 - Пісковець, 4:1 - І.Цапук. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1

Хутор он и в Африке ХУТОР

 Головні події

Про нас

Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, БРФФБородянська районна федерація футболу заснована та зареєстрована 2008 року.

Вона є частиною структури українського футболу, належачи до Київської обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Щороку федерацією проводиться низка турнірів для дорослих, ветеранських та юнацьких команд різних вікових категорій.

Постійні турніри - зимовий та регулярний чемпіонат та кубок району, суперкубок району.

Проводяться турніри-меморіали Віктора Жиліна, Валерія Патоки, Миколи Клокуна, Анатолія Остринського.

Про керівництво БРФФ читайте тут.


Де ми?

Герб Бородянського району, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спортПрапор Бородянського району, Флаг Бородянского района, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, BorodiankaБородянський район знаходиться на Київщині.

Карта району:

Бородянщина на карті Київської області:

Київщина на карті України:


Навігація по темах

- підсумки сезону:
--- 2008.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- зимовий чемпіонат району.

--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013. P.S.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.

- фінал кубка району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.
--- 2016.

- матч за суперкубок району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті футбольної династії Гончаренків
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- турнір пам'яті Віктора Жиліна
--- 2010.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2015.
- меморіал Миколи Клокуна
--- 2010.
--- 2011.

- меморіал Анатолія Остринського
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

- турнір пам'яті Валерія Патоки
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті Михайла Вдовенка
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Тараса Черненка
--- 2011
--- 2012
--- 2013
--- 2014

--- 2015

--- 2016

- Кубок регіональних чемпіонів Київщини імені Петра Безносенка
--- 2009.

- меморіал Олександра Щанова
--- 2010.

- Спортсмен року на Бородянщині
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.


Мои фотоальбомы

Про Бородянку - у всеукраїнській пресі

Статті у рамках проекту Football.ua "Своя рубашка":
>> Про Віктора Жиліна ч.1, ч.2
>> Про Віктора Побігаєва

Ювілейне інтерв'ю із Іваном Іваненком:
>> На сайті sport.ua

Розмова з Леонідом Лавриненком про футбольні поля:

>> На сайті sport.ua

Інтерв'ю із Михайлом Юрченком:
>> На офіційному сайті "Нафтовика"
>> На сайті фанів "Нафтовика"

Стаття про Патрика Агбо
>> Афробородянець

Про турнір пам'яті Віктора Жиліна:
>> На сайті sport.ua
>> На сайті газети "Український футбол"

В'єтнамська кар'єра Олександра Сидоренка
>> У журналі "Футбол Style", стор.70-71

Стаття про екс-гравця "Системи-Борекс" Андрія Мальчевського - чемпіона Індії та Бангладеш
>> У журналі "Футбол Style", стор.110-114


Наше відео

Бородянський футбол - на радіо

Послухати радіозвіт про сезон у районному футболі на "Голосі Бородянщини" можна, натиснувши тут (плеєр відкриється у новому вікні)


Про політику авторського права

Усі присутні на даному інтернет-ресурсі фото- та текст-матеріали створені для ознайомлення і можуть бути відтворені у будь-якій формі тільки після дозволу автора.

Якщо вам потрібні ці фото у кращій якості, або ви хочете використати наш матеріал для своїх ресурсів, звертайтеся, будь-ласка, сюди.


Як повідомити нам про вашу подію?

Якщо ви маєте новини, фото чи анонси цікавих спортивних чи культурних подій, ви можете повідомити нас, написавши повідомлення сюди.

Блог про бородянський футбол робиться комітетом з питань зв'язків із громадськістю районної федерації футболу, тому ми маємо можливість інформувати про ваші події читачів не лише нашого блогу, а й  Футбольної Бородянщини, районних газет, обласних Київської правди та Спортивної Київщини, всеукраїнського Українського футболу та інших видань.

Якщо маєте фото або програми з історії бородянського футболу - також пишіть сюди.


Зверніть увагу:

Борекс, купити екскаватори та техніку, Бородянка

Відеостудія КАтаН


Друзі та партнери

Наша кнопка:

Федерація футболу України:

Асоціація аматорського футболу України:

ААФУ

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів:

Футбольний портал Малинщини

Форум Бородянки
Форум Бородянки

Футбольна Київщина
irpinfc.jpg

Футбольна Броварщина

Рідна Пісківка

ФК Звягель750

ФК Звягель750

Молодь Бородянщини

Корпоративна ліга Києва

Відеостудія КАтаН

Шановні друзі з інших

футбольних сайтів!

Ми готові розмістити вашу кнопку

у себе, з цього приводу звертайтеся сюди.


Вам, колекціонери-футболофіли!

До вашої уваги пропонуються програми з матчів "Борисфена", "Системи-Борекс" та інших професійних клубів Борисполя, Бородянки, області, а також унікальна книжкова серія Валерія Валерка - "Національний футбольний літопис", у якій уже вийшло декілька книг!

Написавши сюди і вказавши вашу зворотню адресу електронної пошти, ви дізнаєтеся, як придбати ці та інші цікаві футбольні видання. 

Також приймаються замовлення на виготовлення програмок, календарів-довідників, буклетів, брошур. 
Написавши сюди, не забувайте вказати ваші зворотні координати. Заявки без них не будуть розглядатися. 


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Як отримувати найсвіжіші новини про бородянський футбол?

Для цього є кілька простих способів:

1. Підпишіться на інформування про появу нових статей на цьому блогу - і ви отримуватимете повідомлення на свою електронну скриньку про кожну нову подію (для цього достатньо ввести свій e-mail в блок нижче).

2. Зареєструйтеся на hiblogger.net та додайте наш блог в друзі.

3. Періодично заглядуйте на наш блог, додавайте його в закладки.Написати

Гості
ОБОЗ.ua