Бородянський футбол

Чемпіонат області: "Рубін" вириває перемогу у "Бородянки"

Бородянське районне дербі зажило такого статусу, що проводити його призначають арбітра ФІФА та начальника суддівського комітету обласної федерації, а інспектором приїздить заступник голови КОФФ. Знають у всій області, що матчі головних команд Бородянщини завжди мають характер принципових і непоступливих, чи не головних для наших команд у обласному футболі. 

Проте мало хто замислюється, що до сьогоднішнього дня усі протистояння закінчувалися на користь бородянців. Ба, навіть більше - до квітневого матчу 2012 року пісківці навіть не забивали команді з райцентру жодного м'яча. Перший матч "Бородянки" й "Рубіна" в вищій лізі чемпіонату області завершився упевненою перемогою райцентрівських футболістів, сильнішими виявлялися бородянці й у матчах минулого сезону (першоколовий, другоколовий). Навіть більше - до сьогоднішнього матчу пісківці жодного разу не могли вразити ворота бородянців (за підсумками трьох матчів - рахунок 0:7).

І перший тайм цьогорічного протистояння був за бородянцями. Уже в дебюті Олександр Шома, третій бомбардир області минулого сезону, отримавши м'яч по центру, пройшов кількох пісківців і завдав несильного, проте разючого удару низом у дальній кут. Після того, як бородянці повели у рахунку, підопічні Демченка віддали ініціативу господарям й поклалися на швидкий перехід від оборони до атаки. Така тактика приносила їм успіх аж до кінця першого тайму, коли Чорний кинувся у прорив і в зіткненні із Кузьмичем опинився на газоні. Сергій Бойко, арбітр ФІФА з Іванкова, без особливих пауз розсудив епізод - Кузьмичеві показав червону картку, на ворота гостей призначив штрафний. І хоча "Рубін" нічого не встиг зробити до кінця першого тайму, стратегічна перевага перейшла на його користь - за не по-весняному спекотної погоди перевага в одного гравця рано чи пізно мала датися взнаки. 

І "Рубін" відігрався відразу після перерви. Проведені Віктором Юрченком заміни додали пісківцям свіжості й швидкості, а от Анатолій Демченко був позбавлений тренерського маневру в атаці - через травми його команді не могли допомогти прудкі А.Шома та Олешко. На 49 хвилині Дацюк після подачі з флангу вдало пробив головою - м'яч після відскоку від газону опинився в сітці воріт. Невдовзі Дацюк, знову ж таки, ударом головою, подвоїв рахунок - в активі спритного форварда уже 7 голів у поточній першості.

Був епізод, коли "Рубін" взагалі взяв у облогу ворота бородянців - по черзі пробивали Чорний, Дацюк, Швидкий, проте Грищенко й Мороз виносили м'яч буквально з лінії воріт. Однак кількісна й класова перевага пісківців далася взнаки. Вони заробили пенальті, котре чітким ударом реалізував Дмитро Юрченко. 3:1 - "Рубін" не тільки забив перші м'ячі в обласному протистоянні з бородянцями, але й здобув прем'єрну перемогу над принциповим суперником. 

"Рубін" (Пісківка) - ФК "Бородянка" - 3:1 (0:1)

Пісківка, стадіон "Рубін", 250 глядачів, оцінка поля - 5.

Судді: Сергій Бойко (арбітр ФІФА), Віталій Кислюк, Владислав Тіпанов (національна категорія), усі - Київська обл. 

Інспектор: Валерій Валерко (Бородянка). 

Пісківка: Рейніш, Козаков, Кучерук, Фурсенко (Луцков, 46), Навальний, Кабанюк (Швидкий, 46), Д.Юрченко (О.Чморик, 89), Головко (Володін, 89), Колесник (Мажуга, 63), Чорний, Дацюк (Ващенко, 75). Тренер: Віктор Юрченко, Сергій Одинцов.

Бородянка: Копил, Д.Панченко (Домбровський, 70), Марцун, Мороз, Марцун, Фареник (Місько, 26), Марцьоха (Легоцький, 46; Ільїн, 77), Кузьмич, Саган, О.Шома, Леоненко (Грищенко, 46). Головний тренер: Анатолій Демченко. Тренер: Олександр Кириленко. 

Голи: Дацюк (49, 74), Д.Юрченко (89, пен.) - Шома (13). 

У першому таймі вилучений Кузьмич (Б).

uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com  uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.comРекомендовать запись
Оцените пост:

Ой-ой-ой..... як же хтось не любить Пісківку.... Навіть логічний програш Бородянки ледве не в звитягу їй записали )))))) Звикайте, шановне панство, далі буде....
  • (0/0)

Шановний "Спостерігач", дуже погано спостерігаєте. Позиція як сайту, так і його творців - підтримка ВСЬОГО бородянського районного футболу. Інакше може подумати тільки параноїк.

Щодо "звикайте" - ви погано обізнані з історією пісківського "Рубіна". Будь-хто, хто переглядав архівні фото, слухав розповіді пісківських ветеранів футболу або читав пресу останніх років 35 - знає про великі звитяги "Рубіна" як на обласному, так і на всеукраїнському рівні. Нам "звикати" ні до чого не треба - від хорошої, історичної команди ми завжди чекаємо успіхів і підтримуємо її. 

І взагалі. Раніше, тут і надалі - сайт про районний футбол не підтримує "теорій змов", "конспіративних шушукань" та іншої нечисті. Все, що тут робиться - робиться винятково на ентузіазмі й любові до районного футболу. Всього без винятку - від чемпіонату області до першості селищ. Так що давайте без смішних закидів, а тим паче - анонімних. 

  • (0/0)

 Головні події

Про нас

Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, БРФФБородянська районна федерація футболу заснована та зареєстрована 2008 року.

Вона є частиною структури українського футболу, належачи до Київської обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Щороку федерацією проводиться низка турнірів для дорослих, ветеранських та юнацьких команд різних вікових категорій.

Постійні турніри - зимовий та регулярний чемпіонат та кубок району, суперкубок району.

Проводяться турніри-меморіали Віктора Жиліна, Валерія Патоки, Миколи Клокуна, Анатолія Остринського.

Про керівництво БРФФ читайте тут.


Де ми?

Герб Бородянського району, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спортПрапор Бородянського району, Флаг Бородянского района, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, BorodiankaБородянський район знаходиться на Київщині.

Карта району:

Бородянщина на карті Київської області:

Київщина на карті України:


Навігація по темах

- підсумки сезону:
--- 2008.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- зимовий чемпіонат району.

--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013. P.S.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.

- фінал кубка району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.
--- 2016.

- матч за суперкубок району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті футбольної династії Гончаренків
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- турнір пам'яті Віктора Жиліна
--- 2010.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2015.
- меморіал Миколи Клокуна
--- 2010.
--- 2011.

- меморіал Анатолія Остринського
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

- турнір пам'яті Валерія Патоки
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті Михайла Вдовенка
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Тараса Черненка
--- 2011
--- 2012
--- 2013
--- 2014

--- 2015

--- 2016

- Кубок регіональних чемпіонів Київщини імені Петра Безносенка
--- 2009.

- меморіал Олександра Щанова
--- 2010.

- Спортсмен року на Бородянщині
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.


Мои фотоальбомы

Про Бородянку - у всеукраїнській пресі

Статті у рамках проекту Football.ua "Своя рубашка":
>> Про Віктора Жиліна ч.1, ч.2
>> Про Віктора Побігаєва

Ювілейне інтерв'ю із Іваном Іваненком:
>> На сайті sport.ua

Розмова з Леонідом Лавриненком про футбольні поля:

>> На сайті sport.ua

Інтерв'ю із Михайлом Юрченком:
>> На офіційному сайті "Нафтовика"
>> На сайті фанів "Нафтовика"

Стаття про Патрика Агбо
>> Афробородянець

Про турнір пам'яті Віктора Жиліна:
>> На сайті sport.ua
>> На сайті газети "Український футбол"

В'єтнамська кар'єра Олександра Сидоренка
>> У журналі "Футбол Style", стор.70-71

Стаття про екс-гравця "Системи-Борекс" Андрія Мальчевського - чемпіона Індії та Бангладеш
>> У журналі "Футбол Style", стор.110-114


Наше відео

Бородянський футбол - на радіо

Послухати радіозвіт про сезон у районному футболі на "Голосі Бородянщини" можна, натиснувши тут (плеєр відкриється у новому вікні)


Про політику авторського права

Усі присутні на даному інтернет-ресурсі фото- та текст-матеріали створені для ознайомлення і можуть бути відтворені у будь-якій формі тільки після дозволу автора.

Якщо вам потрібні ці фото у кращій якості, або ви хочете використати наш матеріал для своїх ресурсів, звертайтеся, будь-ласка, сюди.


Як повідомити нам про вашу подію?

Якщо ви маєте новини, фото чи анонси цікавих спортивних чи культурних подій, ви можете повідомити нас, написавши повідомлення сюди.

Блог про бородянський футбол робиться комітетом з питань зв'язків із громадськістю районної федерації футболу, тому ми маємо можливість інформувати про ваші події читачів не лише нашого блогу, а й  Футбольної Бородянщини, районних газет, обласних Київської правди та Спортивної Київщини, всеукраїнського Українського футболу та інших видань.

Якщо маєте фото або програми з історії бородянського футболу - також пишіть сюди.


Зверніть увагу:

Борекс, купити екскаватори та техніку, Бородянка

Відеостудія КАтаН


Друзі та партнери

Наша кнопка:

Федерація футболу України:

Асоціація аматорського футболу України:

ААФУ

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів:

Футбольний портал Малинщини

Форум Бородянки
Форум Бородянки

Футбольна Київщина
irpinfc.jpg

Футбольна Броварщина

Рідна Пісківка

ФК Звягель750

ФК Звягель750

Молодь Бородянщини

Корпоративна ліга Києва

Відеостудія КАтаН

Шановні друзі з інших

футбольних сайтів!

Ми готові розмістити вашу кнопку

у себе, з цього приводу звертайтеся сюди.


Вам, колекціонери-футболофіли!

До вашої уваги пропонуються програми з матчів "Борисфена", "Системи-Борекс" та інших професійних клубів Борисполя, Бородянки, області, а також унікальна книжкова серія Валерія Валерка - "Національний футбольний літопис", у якій уже вийшло декілька книг!

Написавши сюди і вказавши вашу зворотню адресу електронної пошти, ви дізнаєтеся, як придбати ці та інші цікаві футбольні видання. 

Також приймаються замовлення на виготовлення програмок, календарів-довідників, буклетів, брошур. 
Написавши сюди, не забувайте вказати ваші зворотні координати. Заявки без них не будуть розглядатися. 


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Як отримувати найсвіжіші новини про бородянський футбол?

Для цього є кілька простих способів:

1. Підпишіться на інформування про появу нових статей на цьому блогу - і ви отримуватимете повідомлення на свою електронну скриньку про кожну нову подію (для цього достатньо ввести свій e-mail в блок нижче).

2. Зареєструйтеся на hiblogger.net та додайте наш блог в друзі.

3. Періодично заглядуйте на наш блог, додавайте його в закладки.Написати

Гості
ОБОЗ.ua