Бородянський футбол

Результати 3 туру зимової першості + фоторепортаж Немішаївських Козаків та Рубінової Зорі

До вашої уваги - підсумки третього ігрового дня та фото від Немішаївських Козаків та Рубінової Зорі.

* * *

Відбувся 3 тур зимової першості району з міні-футболу. Центральним матчем туру було Пісківське «дербі»: місцевий «Рубін-1» приймав минулорічного чемпіона – «Рубінову Зорю». У загальчан були проблеми зі складом, з різних причин не грали кращий гравець Київщини 2011 року Олександр Петрук, досвідчений Ігор Буряк, котрий переїхав до Казахстану, а Руслан Кучерук був у відрядженні. «Рубін» підійшов до матчу у повному бойовому складі: брати Юрченки, юний Фурсенко… Це була вже друга зустріч між ними в зимовому сезоні 2012, на меморіальному турнірі пам’яті В.С.Жиліна «Рубін» програв 0:2, тому мав бажання відігратись. Матч проходив дуже напружено – боротьба велася на кожному метрі, за кожен м’яч. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь «Рубінової Зорі». Наприкінці гри був вилучений гравець «Рубіна» Яценко. Молодий тренер «Рубінової Зорі» О.Ц.Панчик зумів згуртувати своїх гравців і довести матч до перемоги – 5:2.

* * *

UPD. Оновлено першу групу першої ліги.

Знімки з матчів ФК "Мигалки" - "Немішаївські Козаки" та "Козаки коледжу" - ФК "Майданівка". 

uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com uaimage.com Галерея Галерея

Знімки з матчу "Рубін-1" - "Рубінова Зоря"Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

1

uaimage.com uaimage.com

Ніколи гравці Рубіна не дозволяли собі бійок на футбольному полі, але в грі з минулорічним чемпіоном Рубіновою Зорею все було навпаки. Де таке видано в нашому районі, щоб свої били своїх.Бійки на полі може собі дозволити тільки гравець РУБІНА Яценко , який неодноразово порушував дисципліну, а саме дозволяв собі бити суддю. Навіщо допускати такого гравця до змагань??? Під час інциденту в Пісківці, президент Рубінової Зорі, Рудніченко Анатолій привселюдно оголосив, що Яценко буде покараний, згідно чинного законодавства. Цікаво чи зможе "Марадона" довести це питання до кінця? А Яценку я раджу займатися іншими видами спорту (боксом) Я дуже хочу дізнатися думку самого Президента Рубіна Луцкова Ігоря Миколайовича. Шановний Ігоре Миколайовичу, як Ви могли допустити, що у Вашій команді грають такий жорстокий хуліган? На полі перемагає сильніший, а тому потрібно вміти програвати належним чином. З повагою уболівальник Олександр PS: стежте за своєю БОРОДЯНСЬКОЮ командою, адже в Пісківці вже не залишилося тих хороших футболісті, які грали за часи Гончаренка Григорія Потаповича (цих хлопців порозганяли з команди в різні кутки району)тобто Пісківський Рубін став "Бородянським". Тож робіть висновки чи варото вкладати такі вуликі гроші в Пісківку, якщо тут грає БОРОДЯНКА, а своїм тут місця немає, всіх "гонять". Цікаво, хто буде наступним тренером?
Шановний пане Олеже (чи то пак "Олександре"). Повністю розділяю з Вами обурення щодо негідної поведінки пана Яценка - дійсно, таким не місце в спорті. Щодо складу команди и тренера хочу нагадати: коли тренером Рубіна був Панчик Олег Цезарович - згадайте "хокейні" рахунки, з якими ті пісківці, яких "порозганяли" по різним куткам району (до речі, крім "Рубінової зорі" в районі іншого "кутка" немає) ПРОГРАВАЛИ!!! На разі, поки кваліфіковні (а не самонадіяні) тренери готовлять гідну зміну саме з ПІСКІВЧАН НА 100%, нинішня збірна готує підгрунтя, на яке згодом вийде наша молодь. Тож "вуликі" гроші все-такі "варото" вкладати - просто треба мислити не тількі сьогоденням, а й на майбутнє. А зміна тренерів - явище досить розповсюджене у спорті, а особливо - у футболі. Проаналізуйте хоча б стан цього питання у Київській області серед аматорів. Тож пошук кращого варіанту - не примха і не недолік, а цілком логічний розвиток подій. Можливо на цьому шляху і буде повернення до колишніх тренерів, але впевнений ПАНЧИК О.Ц. - точно не буде у цьому списку. P.S. До речі, Ви не вказали, якої саме команди Ви є вболівальником.
Критика,щодо тренерських здібностей Панчика, не обєктивна. Лише йому вдалося згуртувати колись майже неуправляємих гравців "Зорі", які нікого не слухали і на полі білше сперечалися, а ніж грали в футбол. Завдяки йому зараз в Загальцях цілком боєздатна команда яка поважає свого тренера і своєю грою не на жарт псує нерви "грандам" районного чемпіонату. Як доказ хоча б останній матч з "Рубіном". Було б непогано якщо в нашому чемпіонаті було більше таких команд як "Рубінова Зоря" і тренерів як Панчик О.Ц. Р.S/Олег з дитинства тренувався, багато років грав за "Рубін", був його капітаном. Він багато сил і власних коштів вклав у будівництво сучасного пісківського стадіону, він завжди був і залишиться патріотом Пісківського футболу, незважаючи на небажання признати цей факт деяких його "доброзичливців".
ха-ха-ха, "Рубин" и "Заря" спорят, А БОРОДЯНКА-ЧЕМПИОН!!!!
а что кстати с Повтораком? Трещина или перелом?
А що ви скажете про фк Майдан????

 Головні події

Про нас

Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, БРФФБородянська районна федерація футболу заснована та зареєстрована 2008 року.

Вона є частиною структури українського футболу, належачи до Київської обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Щороку федерацією проводиться низка турнірів для дорослих, ветеранських та юнацьких команд різних вікових категорій.

Постійні турніри - зимовий та регулярний чемпіонат та кубок району, суперкубок району.

Проводяться турніри-меморіали Віктора Жиліна, Валерія Патоки, Миколи Клокуна, Анатолія Остринського.

Про керівництво БРФФ читайте тут.


Де ми?

Герб Бородянського району, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спортПрапор Бородянського району, Флаг Бородянского района, Футбол Бородянщини, Бородянський футбол, Бородянка, Пісківка, Немішаєве, Клавдієве, Здвижівка, Бородянський район, Бородянський спорт, BorodiankaБородянський район знаходиться на Київщині.

Карта району:

Бородянщина на карті Київської області:

Київщина на карті України:


Навігація по темах

- підсумки сезону:
--- 2008.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- зимовий чемпіонат району.

--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013. P.S.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.

- фінал кубка району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.
--- 2016.

- матч за суперкубок району.
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті футбольної династії Гончаренків
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2016.
- турнір пам'яті Віктора Жиліна
--- 2010.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
--- 2015.
- меморіал Миколи Клокуна
--- 2010.
--- 2011.

- меморіал Анатолія Остринського
--- 2010.
--- 2011.

--- 2012.

- турнір пам'яті Валерія Патоки
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.
--- 2012.
--- 2013.
--- 2014.
--- 2015.

--- 2016.

- турнір пам'яті Михайла Вдовенка
--- 2013.
--- 2014.

--- 2015.
- турнір пам'яті Тараса Черненка
--- 2011
--- 2012
--- 2013
--- 2014

--- 2015

--- 2016

- Кубок регіональних чемпіонів Київщини імені Петра Безносенка
--- 2009.

- меморіал Олександра Щанова
--- 2010.

- Спортсмен року на Бородянщині
--- 2009.
--- 2010.
--- 2011.


Мои фотоальбомы

Про Бородянку - у всеукраїнській пресі

Статті у рамках проекту Football.ua "Своя рубашка":
>> Про Віктора Жиліна ч.1, ч.2
>> Про Віктора Побігаєва

Ювілейне інтерв'ю із Іваном Іваненком:
>> На сайті sport.ua

Розмова з Леонідом Лавриненком про футбольні поля:

>> На сайті sport.ua

Інтерв'ю із Михайлом Юрченком:
>> На офіційному сайті "Нафтовика"
>> На сайті фанів "Нафтовика"

Стаття про Патрика Агбо
>> Афробородянець

Про турнір пам'яті Віктора Жиліна:
>> На сайті sport.ua
>> На сайті газети "Український футбол"

В'єтнамська кар'єра Олександра Сидоренка
>> У журналі "Футбол Style", стор.70-71

Стаття про екс-гравця "Системи-Борекс" Андрія Мальчевського - чемпіона Індії та Бангладеш
>> У журналі "Футбол Style", стор.110-114


Наше відео

Бородянський футбол - на радіо

Послухати радіозвіт про сезон у районному футболі на "Голосі Бородянщини" можна, натиснувши тут (плеєр відкриється у новому вікні)


Про політику авторського права

Усі присутні на даному інтернет-ресурсі фото- та текст-матеріали створені для ознайомлення і можуть бути відтворені у будь-якій формі тільки після дозволу автора.

Якщо вам потрібні ці фото у кращій якості, або ви хочете використати наш матеріал для своїх ресурсів, звертайтеся, будь-ласка, сюди.


Як повідомити нам про вашу подію?

Якщо ви маєте новини, фото чи анонси цікавих спортивних чи культурних подій, ви можете повідомити нас, написавши повідомлення сюди.

Блог про бородянський футбол робиться комітетом з питань зв'язків із громадськістю районної федерації футболу, тому ми маємо можливість інформувати про ваші події читачів не лише нашого блогу, а й  Футбольної Бородянщини, районних газет, обласних Київської правди та Спортивної Київщини, всеукраїнського Українського футболу та інших видань.

Якщо маєте фото або програми з історії бородянського футболу - також пишіть сюди.


Зверніть увагу:

Борекс, купити екскаватори та техніку, Бородянка

Відеостудія КАтаН


Друзі та партнери

Наша кнопка:

Федерація футболу України:

Асоціація аматорського футболу України:

ААФУ

Всеукраїнська футбольна асоціація студентів:

Футбольний портал Малинщини

Форум Бородянки
Форум Бородянки

Футбольна Київщина
irpinfc.jpg

Футбольна Броварщина

Рідна Пісківка

ФК Звягель750

ФК Звягель750

Молодь Бородянщини

Корпоративна ліга Києва

Відеостудія КАтаН

Шановні друзі з інших

футбольних сайтів!

Ми готові розмістити вашу кнопку

у себе, з цього приводу звертайтеся сюди.


Вам, колекціонери-футболофіли!

До вашої уваги пропонуються програми з матчів "Борисфена", "Системи-Борекс" та інших професійних клубів Борисполя, Бородянки, області, а також унікальна книжкова серія Валерія Валерка - "Національний футбольний літопис", у якій уже вийшло декілька книг!

Написавши сюди і вказавши вашу зворотню адресу електронної пошти, ви дізнаєтеся, як придбати ці та інші цікаві футбольні видання. 

Також приймаються замовлення на виготовлення програмок, календарів-довідників, буклетів, брошур. 
Написавши сюди, не забувайте вказати ваші зворотні координати. Заявки без них не будуть розглядатися. 


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Як отримувати найсвіжіші новини про бородянський футбол?

Для цього є кілька простих способів:

1. Підпишіться на інформування про появу нових статей на цьому блогу - і ви отримуватимете повідомлення на свою електронну скриньку про кожну нову подію (для цього достатньо ввести свій e-mail в блок нижче).

2. Зареєструйтеся на hiblogger.net та додайте наш блог в друзі.

3. Періодично заглядуйте на наш блог, додавайте його в закладки.Написати

Гості
ОБОЗ.ua